13.8.2006

Mno, jelikož sem dostal decentní upozornění že nám trošku zaspala aktualizace historie, tak to teď napravuju:)
Samozřejmě, Majkl už s námi delší dobu nehraje a na svůj zasloužený bubenický post se navrátil nenahraditelný Diego a opět všechno šlape tak jak má, málo platný bez Diega by nebyli Smolíčci Smolíčkama!:)

Pexeso

28.10.2005

Časy se mění, timolinový úsměv zůstává:) Jelikož Bohy nejevil příliš nadšení a aktivity k našemu hraní tak jsme ho, po usnesení všech členů kapely, koncem tohoto měsíce nenásilně a s jeho souhlasem z kapely odešli. Opět nám vyvstává věčný problém s bicími, za které na poslední zkoušce usedl Majkl (jinak kytarista Blow outů) a vcelku se mu dařilo. Uvidíme jak plodná bude další spolupráce:)

Pexeso

10.10.2005

Mno, tak jak zacit...Asi bude nejlip když použiju Diegova slova:) Jednoho krásneho září ,tuším loňského(2004) roku, propadl jeden hodný punkáč Pexeso ke druhému hodnému punkáčovi Stáňovi do ročníku a jak si tak povídají a vymýšlejí že by byl mazec mít nějakou tu kapelu:)) Von je to ale docela problem když na nic neumíte...což? Ale Stáník že prej drnká na basu a já si řek že na tu kytaru od těch vandráckěj ohňů taky něco uhraju....To už se ale na scéně objevil Diego, tož že on na bicí cosi zkouší:) No a teď už nic nebránilo tomu jít hrát... Jó chybička se vloudila...Zatím co Stáňovi s Diegem to celkem obstojně šlapalo, zjistilo se, že já umim úplný hovno... Tak se pátralo po nějakým hudebním umělci a Stáňa seznala kdesi v hospodě Jeníka jakož to kytaristu. Ve finále byl Jeník jediným opravdovým muzikantem v týhle grupě a jakož to takový tvoří i hudbu..:) Na mě ubohýho zbyl mikrofon, tak se s ním tak nějak peru, ale žádnej zázrak...:/ Mňo a abysme udělali puntík... Hódně dlouho jsem přemlouval Danču by se mnou šla do zkušebny a záhrla si něco s námi amatéry. (apropo Danuška je znás jediný dlouho žijící hudebník jelikož s houslema válčí už dobrých 13 let:)) ) Ale že prej ne.....Nakonec pomohla malá lest, ale Danušku jsem do zkušebny dostal:)) A to jsme zhruba u ledna roku 2005 a tato sestava se ustaluje až do září roku 2005. Historicky první koncer nás měl čekat v dubnu 2005, ale pro Jéňovu nemoc je naše vystoupení s lítostí zrušeno. Vše si ale nahrazujeme v květnu stejného roku ve Volyni po boku kapel Backora velikosti moc, Zákaz uvolnění, Respektive a 25. Ve Volyni hrajem do konce školního roku ještě jednou a na konci srpna jsme si zapreludovali ve Volšovech u Sušice s kapelami Blow out a Qui bono. Ovšem září přináší změnu v naší sestavě a to na postu bicích. Diego je nucen odejít ze školy a začíná se učit kuchařem v Horažďovicích.... Na post bubeníka usedá Tomáš aka Bohy. Adaptuje se poměrně dobře a zkouší se dál. Diego ovšem stále jezdí hostovat což je pro nás velice potěšující! Dne 7.10. 2005 sme absolvovali,v původní sestavě, náš myslím si první vetší koncert v Mimoni u České Lípy. Zahrály jsme si po boku Houby a J.T.N. což je velice povznášející:)))) Ještě tak si myslim něco pro zajímavost: Sme vlastně taková celorepubliková kapela:)Jelikož Stáňa je z Chelčic (to je u Vodňan), Diego z Klatov, Jéňa z Vyššího Brodu (u Českého Kumlova), Danča z Volyně, Tom je z Krumlova no a já sem z Mimoně (u Český Lípy) :)) Tož super ne?:) No a to je zatí do současnosti všechno tak uvidíme jak se to bude vyvíjet....Zatim čusik.
A jak řekl Diego: "PRASOPUNK RULEZ!" :)

Pexeso