Tak tuhle akci pořádal Piwas z Bačkory velikosti moc a nutno podotknout že se mu z organizátorského hlediska vydařila. Vstup byl za lidových 70,- a to je za 6 kapel hodně příjená cena! Přes počáteční protesty na nás padla první pozice, a když sem byl ze začátku zpruzenej, nakonec sem musel uznat že to tak bylo asi lepší...a hlavně, to bylo hodně dobrý:))
Proč to bylo lepší: Hráli sme tam jako jediná kapela punk, mezi samými HC, speed, emo a astatními "kóry" a metaly:)) Tak sme si to odmlátili na začátku a pak už nás nikdo nekamenoval:)))
Proč to bylo dobrý: Řekl bych že sme našim nástupcům docela solidně před orali půdu...Ani sem nečekal že na takovýhle akci bude taková kopice lidí pogovat, to mě potěšilo:)) Jak vypadal sál relativně prázdně než jsme začali hrát tak když jsme začali tak se parket docela rychle (na naše poměry :o) ) zaplnil. A lidi pařili a řvali a tak všelijak podobně:))
Takže celkově z našeho pohledu fajne. Byl přítomen a parát jak kráva takže sme měli, podle ohlasů, i hodně dobrej zvuk. To se bohužel nedalo říct o, po nás nastupující, Bačkoře...:/ Nejprve měl Piwas problémy se svou novou basou a pak je ještě podkopal nedobrej zvuk, ale i tak sem si jejich vystoupení užil a velice rád sem zařval nejeden song, ale asi nejraději mám přece jen "Není sám" a "Mezi poli" :)) Mno to tak z mího pohledu si všechno. Raději nebudu hodnotit ostatní kapely, za prví už si až zas tak dobře nevybavuju, za druhý to nebyl příliš můj šálek kávy a za třetí nejsem hudební kritik:)) Od toho sou povolanější a tak vás odkážu SEM, kde se dočtete krapet více z odborného (avšak metalového) pohledu:)))

Pexeso